Doktorlar

DOKTORLAR

Dr. Deuk Pyo Lee

Dr. Lee, Seul Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Seul Asan Tıp Merkezi'nde dermatolog olarak görev yapıyor. Kore Dermatoloji Derneği ve Kore Estetik Cerrahi ve Lazer Topluluğu üyesidir.

Yayınları

Rekonküler kanserli bir hastada paget hastalıkları: İmmünoperoksidaz boyama ile ayırılan çift primer adenokarsinomlar, Am J Dermatopathol, 2005 Uterin papiller seröz karsinomun kutanöz metastazı. Am J Dermatopathol. 2005 Mezoterapi nedeni ile yağ nekrozu gösteren subkütan nodüller. Dermatol Surg. 2005

Press Appearances

March 2015 - SBS News Story Dec., 2007 - KBS Evening News

Dr. Nakgyeong Noh

Dr. Noh, Seul Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Şu anda Seoul Samsung Medical Center'da dermatolog olarak görev yapmaktadır. Amerikan Dermatoloji Akademisi ve Tıp ve Cerrahi Lazeri Amerikan Topluluğu'nun uluslararası bir üyesidir.

Birçok gazete, yayın ve Habertelevizyonunda yer aldı.

Ödüller

2. Minimal İnvaziv Plastik Cerrahi Toplantısında Mükemmellik Konuşmacısı Ödülü (Eylül 2010)

BioMedLib'de aksiller osmidroz / hiperhidroz ile ilgili en çok bahsedilen yazar (Eylül 2010 ve Temmuz 2012)

15. Koreli Dermatologlar Derneği Güz Sempozyumunda En İyi Konferans Ödülü (Mart 2013)

Publications

Kitaplar

Kesirli Lazerler: Dermatolojide İlkeler ve Uygulama Radyo Frekansı eTedicine İnternet Tıp Kitabı

Araştırmaları

Botulinum toksini, dolgu maddeleri ve enerji temelli cihazlar kullanarak yüzdeki kombine estetik müdahaleler için fikir birliği önerisi. Dermatol Surg 2016. Cildin gençleşmesi için uzun zincirli polinükleotid dolgu - beş hastada etkinlik ve komplikasyonlar. Dermatol Ther 2015. Koreli kadın yüzü: ortalama 500 yetişkin kadın yüzünün antropometrik bir analizi. Clin J Assoc Korean Dermatol 2015.

Press Appearances

July, 2015 - SBS News Story

May, 2012 - Seung Yeon Lee's Beauty Talk Show

Aug.-Sept., 2008 - Singles Magazine

Dr. Seunghui Kang

Dr. Kang Seul Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Halen Seul Asan Tıp Merkezi'nde dermatolog olarak çalışmaktadır. Kore Dermatoloji Derneği, Kore Araştırmacı Dermatoloji Derneği ve Kore Estetik ve Dermatolojik Cerrahi Topluluğu üyesidir.

Yayınlar

Yüzün içi dermal nodüler fasiit. 2002. J Dermatol. Yenidoğanda Trichophytonion rubrumuna bağlı tinea kapitis. 2. yazar. 2002 Pediatr Dermatol. Ayak bileğinde geniş ülserasyonlu bir tümör olarak görülen cilt hücresel schwannoma olgusu. 2002. J Dermatol. Ergen aknesi ve ergenlik sonrası akne arasındaki karşılaştırmalı bir çalışma. 2002. Ann Dermatol.

Press Appearances

March, 2007 - lectured on anti-aging treatments at Mary Kay

November, 2007 - participated in the 6th American Skincare and Medicine Annual Conference

May, 2009 - led a beauty class about discoloration treatments at SamSung Life

Dr. Seokbeom Park

Dr. Park, Seul Ulusal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Seul Ulusal Üniversite Hastanesi'nde dermatolog olarak görev yapmakta aynı zamanda Ajou Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğretim görevlisidir. Kore Dermatoloji Derneği üyesi, Koreli Araştırma Dermatolojisi Derneği üyesi, Kore Estetik ve Dermatolojik Cerrahi Topluluğu üyesi ve Amercan Akademisi Dermatoloji Üyesi olan Dr.Kang Seoul Asan Tıp Merkezi'nde klinik danışmanlığını sürdürüyor.

Yayınlar

Sedef hastaları ve normal sağlıklı kişiler arasında geniş bant UVB minial eritema dozunun (MED) karşılaştırılması. 2000. Dermatolojinin yıllıkları. Lazerli Doppler perfüzyon görüntüleme tekniği kullanılarak ultraviyole B ile indüklenen cilt kan akımı değişiminin karşılaştırmalı kantitatif analizi. 2000 Fotodermatoloji fotomünolojisi ve fototerapi. Büllöz pemfigoid ve sedef hastalığının birlikteliği: Olgu sunumu ve literatürün gözden geçirilmesi. 1999. Dermatolojinin yıllıkları. .

Press Appearances

May, 2011 - lectured at World Congress of Dermatology (WCD)

ÜST